KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384033

nr 1538 4033

Oidentifierad konstnär. Signerad, kustmotiv med segelbåtar. Olja på duk, 31x69 cm, yttermått inklusive ram: 36x75 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 maj 2023
kl 20:40:22